• KLASY 5

• KLASA 5A

20 .03 klasa 5a odwiedziła żagańskie przytulisko przy ul. Modowej.
          Uczniowie zebrali potrzebne dla piesków karmy oraz koce . Na miejscu dowiedzieli się na czym polega wolontariat oraz w jak działa przytulisko.

Zobacz fotorelację: galeria

"Uczymy się wzajemnego zaufania i szacunku"

Dnia 3 listopada 2017r.  klasa 5a wraz z wychowawcą Joanna Wilentą miała nockę w szkole pod hasłem " Uczymy się wzajemnego zaufania i szacunku". Dzieci brały udział w grach i zabawach integracyjnych mających na celu zbudowanie silniejszych więzi klasowych i wzajemnego zrozumienia. Poprzez gry zespołowe dzieci uczyły się szacunku do przeciwnika i zaufania do kolegi czy koleżanki z drużyny. Oprócz gier i zabaw była obowiązkowo także dyskoteka oraz smaczna pizza. Humory dopisywały a rankiem wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi opuścili szkołę.

Zapraszamy do ogladnięcia: Fotorelacja z nocki klasy 5a

KLASA 5B