•      Szanowni Rodzice!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu informuje o rozpoczęciu rekrutacji dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018:

- Dzieci siedmioletnich (urodzonych w 2010r., są to dzieci, które w roku szkolnym 2016/2017 w wieku 6 lat nie poszły do klasy pierwszej).

- Dzieci sześcioletnich (urodzonych w 2011r., które w roku szkolnym 2016/2017 chodzą do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej; lub posiadają opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

- Do oddziałów przedszkolnych dzieci 3, 4, 5 i 6-cio letnich.

- Aby zapisać dziecko do szkoły lub oddziału przedszkolnego należy złożyć odpowiedni wniosek w sekretariacie szkoły do dnia 10 kwietnia 2017r. ( do pobrania na stronie www.psp5.zagan.pl lub w sekretariacie szkoły). Zapisując dziecko do szkoły należy wziąć ze sobą dowód osobisty i kserokopię aktu urodzenia.

- Przypominamy Państwu o obowiązku zgłaszania dyrektorowi szkoły faktu zapisania dziecka do innej szkoły, poza obwodem szkoły i złożeniu oświadczenia.

- Prosimy dzieci rodziców uczęszczających do oddziału przedszkolnego o pobranie i wypełnienie deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego w naszej szkole.

Do pobrania  karta zapisu dziecka do szkoły  na rok szkolny 2017/2018:

dziecka do grupy
           przedszkolnej