• Rada Rodziców Przedszkola

• Decyzją Rady Rodziców z dnia 19.09.2023 r. wysokość składki na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2023/2024  wynosi:

40 zł na każde dziecko.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio do końca listopada na podany niżej numer rachunku bankowego Rady Rodziców.

Na konto Rady Rodziców prosimy wpłacać tylko i wyłącznie składkę na komitet rodzicielski!

Każda grupa, która dokona 100% wpłat do końca miesiąca listopada 2023 roku, otrzyma możliwość wykorzystania 20% wpłaconej kwoty na potrzeby grupy.
            Zebrane środki finansowe przeznaczone są na potrzeby dzieci, dlatego też chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do wpłat.

Dane do wpłaty:
            Rada Rodziców MP nr 5 w Żaganiu
            tytułem: imię i nazwisko dziecka oraz grupa, składka na komitet rodzicielski

Wszystkim rodzicom, którzy - opłacając składki - wspierają finansowo Radę Rodziców, serdecznie dziękujemy i liczymy na  dalszą współpracę!

Skład Rady Rodziców MP nr 5 w roku szkolnym 2023/2024:

Przewodnicząca- Sandra Romanowska

Zastępca - Hanna Chabiniak