Nawigacja

Wyniki konkursów sportowych

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta

Piłka koszykowa: ( II semestr)                                                     

Piłka siatkowa: II miejsce   etap miejski                         

Piłka ręczna: ( II semestr)                                                

Unihokej: I miejsce etap miejski, II  powiaty                             

Tenis stołowy: I miejsce etap miejski,      I miejsce powiaty, XIV etap wojewódzki

Piłka nożna I miejsce etap miejski                                            

LA: ( II semestr)                                                      

Badminton : II miejsce Powiat

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy

Piłka koszykowa: ( II semestr)                                                     

Piłka siatkowa: II miejsce   etap miejski                         

Piłka ręczna : ( II semestr)                                   

Unihokej: III miejsce etap miejski                                   

Tenis stołowy: II miejsce    etap miejski                         

Piłka nożna: V miejsce etap miejski                                          

Badminton : II miejsce Powiat                                                    

Igrzyska Dzieci - dziewczęta

Piłka koszykowa; V miejsce etap miejski                                              

Piłka siatkowa: II miejsce   etap miejski                         

Piłka ręczna: IV miejsce     etap miejski                         

Unihokej: V miejsce            etap miejski                        

Tenis stołowy: I miejsce etap miejski,      I miejsce powiat, XI miejsce etap wojewódzki

Piłka nożna: V miejsce etap miejski                                          

4-bój LA: ( II semestr)                                                        

Igrzyska Dzieci - chłopcy

Piłka koszykowa:     IV miejsce etap miejski                             

Piłka siatkowa: II miejsce   etap miejski                        

Piłka ręczna:  IV miejsce    etap miejski                         

Unihokej: II miejsce etap miejski                        

Tenis stołowy: I miejsce etap miejski,      I miejsce powiat, VII miejsce etap wojewódzki

Piłka nożna: III miejsce etap miejski                                          

4-bój LA: ( II semestr)                                                        

 

Udział w innych zawodach , turniejach i imprezach sportowych w roku szkolnym 2019/20 I semestr :

- Udział w Biegu Niepodległości

- Zimowe zawody pływackie Arena - klasy I – VI  - 20 uczniów

- Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości - 11 uczniów  - Hala Arena

- Zawody w Bocci w Nowej Soli – Więckowski Jakub , Galas Adam , Kowalik Filip , Linkowski Tomasz

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu
    ul. Nocznickiego 18
    68-100 Żagań
  • tel./fax 068 453-91-77 ; 68 377 33 75