Erasmus Day

10.10.2019r. obchodziliśmy w szkole Erasmus Day. Z tej okazji już od poniedziałku uczniowie rozwiązywali różne zadania związane z Unią Europejską. Dziś, 4 osobowe zespoły z klas 5 i 6 rozegrały grę terenową związaną z generałem S. Maczkiem. Zadania były zakodowane kodami QR. Gra sprawiła uczniom dużo radości. Klasa 6a odegrała hymn UE Oda do radości na kubeczkach. zobacz... Niesamowite! Ostatnim punktem programu było spotkanie z uczestnikami międzynarodowej wizyty w Bułgarii, którzy podzielili się wrażeniami z podróży oraz quiz "Co wiesz o krajach biorących udział w projekcie?" z wykorzystaniem aplikacji Kahoot. To był bardzo udany dzień. Przed nami kolejne, związane z realizacją projektu Erasmus +.
Krótka relacja z obchodów: zobacz...