W piątek 21 listopada świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – wydarzenie, które każdego roku zachęca naszych uczniów do przypomnienia sobie i utrwalenia tabliczki mnożenia w radosny, zdrowo-rywalizacyjny sposób. W naszej szkole tradycyjnie nie mogło zabraknąć emocji, dobrej zabawy i sportowego ducha!
W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas 1–8 i wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, szybkością i sprytem. Atmosfera była pełna emocji – doping niósł się po całym szkolnym korytarzu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy tym którym udało się zdać egzamin i uzyskać tytuł eksperta tabliczki mnożenia.
Organizatorzy : Justyna Wawrzynowicz, Katarzyna Gliniak