• KLASY 4

• „ Czym skorupka za młodu nasiąknie…”

„ Jest tylko jeden sposób nauki.

Poprzez działanie ”

Paulo Coelho

Wiedza nabyta we wczesnych latach szkolnych może zadecydować         o późniejszych zainteresowaniach dziecka, dlatego też panie: Ewa Pogorzelska, Bożena Szychowska i Iza Wójcik, zorganizowały dla uczniów klasy 4a ciekawą lekcję warsztatów fizyczno-chemicznych.

Młodzi naukowcy samodzielnie wykonali eksperyment „chemiczna lampa lawa” i z zapartym tchem obserwowali, co dzieje się podczas doświadczenia.

Czas szybko leci, gdy robi się coś ciekawego i szkoda, że lekcja trwała tak krótko, bo zachodzące reakcje można było obserwować bez końca.

A że niespodziewane efekty zaskakują i zapadają w pamięć, i ile jest przy tym zabawy i radości, wiedzą najlepiej sami uczestnicy.

Zachwyt i zaangażowanie uczniów- bezcenne

Zapraszamy do oglądania fotorelacji: Zobacz...