Nawigacja

Uczniowie wzorowi 2018/2019

Wzorowi uczniowie PSP nr 5 w Żaganiu w roku szkolnym 2018/2019

Zapraszamy do oglądania klasowych zdjęć uczniów wzorowych: zobacz...

klasa 4a

  1. Aleksander Bąbliński            4,83, wzorowe
  2. Wiktoria Brzezińska              5,25, wzorowe
  3. Lena Łoś                                 4,75, wzorowe
  4. Pola Pasternak                       5,17, wzorowe
  5. Szymon Prokopowicz            4,92, wzorowe
  6. Oskar Sieradzki                      4,92, bardzo dobre
  7. Kacper Skóra,                         5,0, wzorowe
  8. Oskar Skóra                            4,83 wzorowe
  9. Sebastian Stasiun,                 5,33, wzorowe
  10. Anna Szostak                          5,67, wzorowe
  11. Urszula Wdowiak                   4,83, bardzo dobre
  12. Wojciech Zakrzewski,            5,75, bardzo dobre
  13. Sandra Ziobro,                       4,83, bardzo dobre

 

klasa 4b

  1. Sandra Czubkowska               4,75  wz
  2. Kornelia Dmitrów                   4,83  wz
  3. Łukasz Domaszewicz              5,00  bdb
  4. Aleksander Droń                     5,50  bdb
  5. Martyna Działkowska             4,92  bdb
  6. Paweł Kulesza                          5,25 wz
  7. Paweł Lniak                              5,83 wz
  8. Anna Łazarowicz                     4,92 wz
  9. Mateusz Omjeljańczyk           5,50 wz
  10. Wiktoria Skieresz                 4,83 wz
  11. Milena Świerkowska            5,67 wz
  12. Lena Talkowska                    5,42 wz
  13. Julia Terebińska – Rogal       5,09 wz

 

klasa 4c

lp

Imię i nazwisko

Zachowanie

Średnia

1

Sabina Szajer

wzorowe

5,67

2

Milena Chudy

wzorowe

5,33

3

Aleksander Chodań

wzorowe

5,33

4

Alan Blajer

wzorowe

4,92

5

Gracjan Ryś

bardzo dobre

4,92

6

Filip Madeja

bardzo dobre

4,83

 

klasa 5a

  1. Dawid Dębski                        4,95  bdb
  2. Oliwia Grześkowiak              5,38  wz
  3. Aleksander Makowski           5,54  wz
  4. Hanna Markiewicz                 5,38  wz
  5. Karolina Orzechowska          5,77  bdb
  6. Kamil Sokalski                       5,54  bdb
  7. Wojciech Szczepanowski      5,31  bdb
  8. Zofia Tylkowska                    5,69  wz
  9. Mateusz Bałoń                       5,31  bdb
  10. Mikołaj Cechowski                5,08  bdb
  11. Grzegorz Drozdek                 5,31  bdb
  12. Zuzanna Kasprzak                 5,54  wz
  13. Robert Łagoda                       5,15  bdb

 

Klasa 5b

  1. Borkowicz Martyna               5.31  wz
  2. Gacek Oliwia                          5,08  bdb
  3. Harnyś Wiktoria                     4,85  bdb
  4. Janik Michał                            5,54  wz
  5. Jaworski Kacper                      4,85  wz
  6. Kurowski Robert                     5,15  wz
  7. Otto Hiacynta                          5,54  wz
  8. Parecka Aleksandra                5,38  bdb
  9. Pasek Maja                              4,77  bdb
  10. Pastuszyn Julia                        5,46  wz
  11. Paterek Oliwia                        5,0    bdb
  12. Przyborowska Agata              5,00  bdb
  13. Roś Natalia                              5,23  wz
  14. Ryś Oliwia                                5,31  wz
  15. Wawrzyń Szymon                   5,54  wz

 

Klasa 5c

1. Aduszkiewicz Jakub                 wzorowe          5,23

2. Chimko Karol                            wzorowe         5,46

3. Cisek Magdalena                      wzorowe          5,46

4. Dec Weronika                           wzorowe          5,38

5. Galas Adam                              wzorowe          4,82

6. Gmerek Amelia                        wzorowe          5,08

7. Jonak Wiktor                             wzorowe         5,54

8. Krawczyk Hanna                      bardzo dobre   5,08

9. Ochmańska Jessica                   wzorowe         5,31

10. Pierścionek Aleksandra          wzorowe         5,46

11. Pierścionek Piotr                     bardzo dobre   5,31

12. Puchacz-Barczyk Hanna         wzorowe         5,23

13. Więckowski Jakub                  wzorowe         5,08

14. Zaciek Julianna                       wzorowe         5,46

 

Klasa 6a

  1. Filip Babiarz                          6,0    wz
  2. Brzezicki Bartosz                   4,92  bdb
  3. Chodań Zofia                         5,50  wz
  4. Chylińska Katarzyna             4,75  bdb
  5. Domaszewicz Vanessa          4,83  wz
  6. Drozdek Krzysztof                5,08  bdb
  7. Guciński Arkadiusz               4,92  wz
  8. Horbowa Lidia                      4,92  wz
  9. Kalinowski Kamil                  5,25 bdb
  10. Kozik Maciej                         5,08 bdb
  11. Kubiak Nela                           5,25 wz
  12. Maroń Oliwia                         4,92 wz
  13. Psyk Łukasz                           5,50 bdb
  14. Szuszkiewicz Magdalena       5,25 wz

 

Klasa 6b

  1. Joanna Adamowicz               5,50 wz
  2. Kacper Dec                            5,17 bdb
  3. Nikodem Głuszek                  4,75 bdb
  4. Oskar Gmerek                        4,75 bdb
  5. Barbara Grzybowska             5,33 wz
  6. Marcin Jędzierowski              5,25 wz
  7. Filip Kowalik                         6,00 wz
  8. Dominika Kulesza                 5,75 wz
  9. Tomasz Linkowski                 5,17 bdb
  10. Dominika Łagoś                    5,58 wz
  11. Mikołaj Wawrzynowicz         5,36 wz
  12. Igor Zakrawacz                      5,17 bdb

 

Klasa 7a

  1. Aleksandra Sokołowska        5,29 wzorowe
  2. Aleksandra Starosta               4,79 wzorowe

 

Klasa 7b

  1. Kowalczuk Aleksandra         5,86 wz
  2. Erdman Julia                          5,50 wz
  3. Wójcik Szymon                     5,08 wz
  4. Piech Martyna                        5,07 wz
  5. Piech Milena                          5,07 wz
  6. Horodyski Alan                     4,86 wz
  7. Tyszecki Adrian                     4,79 wz
  8. Łazarowicz Mikołaj               5,07 wz
  9. Lach Mateusz                        4,79 bdb

 

Klasa 8a

  1. Michalska Claudia          5,94  wzorowe
  2. Grabkowska Antonina    5,61  wzorowe
  3. Grajek Alicja                   5,29  wzorowe
  4. Andrejczuk Szymon        5,11  wzorowe
  5. Harasimowicz Jakub       5,06  wzorowe
  6. Remień Szymon              5,00  wzorowe
     

Klasa 8b

  1. Karolina Baka                 5,28  wz
  2. Dominika Błaszczuk       5,18 wz
  3. Marta Flaga                     5,00 wz
  4. Mikołaj Kwolek              4,78 wz
  5. Marta Makarczuk            5,06 wz
  6. Kacper Przędzielewski    5,59 wz
  7. Miłosz Symonowicz        4,78 bdb
  8. Aleksandra Zielińska       5,28 wz
  9. Wiktoria Zienkiewicz      5,33 wz

 

Klasa 8c

  1. Mateusz Kowalski                 6,0    wzorowe
  2. Kacper Szychowski              5,61  bardzo dobre
  3. Wiktoria Braszko                  5,61  wzorowe
  4. Julia Aduszkiewicz               5,61  wzorowe
  5. Eliza Nowak                          5,28  bardzo dobre
  6. Oliwia Brzezińska                 5,28  wzorowe

 

 

Wzorowi uczniowie gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019:

 

3a gimnazjum

  1. Paulina Kasperowicz              5,06  wzorowe
  2. Zuzanna Kowalewska            5,17  wzorowe
  3. Julia Łoskot                            5,44  wzorowe
  4. Michał Podlak                        4,87 bardzo dobre
  5. Agnieszka Rodhe                   5,28  wzorowe

 

 

3b gimnazjum

  1. Tymoteusz Otto                     5,06  wz
  2. Kacper Obuchowicz              5,41 wz
  3. Wanessa Świerkowska          5,72 wz
  4. Aleksandra Baszko                5,28 wz
  5. Aleksandra Jaworska             4,83 bdb
  6. Amelia Parecka                      4,78 wz

 

 

3c  gimnazjum

  1. Julia Jóźwik                                      5,89, wz
  2. Aleksandra Kacprzyk                      4,78, bdb
  3. Maciej Kasprzak                              5,44, wz
  4. Kamil Piskunowicz                          5,17, wz
  5. Konstanty Sikora                             5,39, wz
  6. Marta Wasylciów                            5,39, wz
  7. Weronika Wieloch                          5,83, wz
  8. Krzysztof Wołczek                           4,83 wz

 

3d gimnazjum

  1. Julia Formanowska                 5,06  wz
  2. Karolina Jakubowicz              5,94  wz
  3. Wiktoria Komorkiewicz         4,94  wz
  4.  Anastazja Lipińska                5,83  wz
  5. Katarzyna Niczyj                    5,22  wz
  6.  Karolina Sokołowska             5,50  wz
  7. Martyna Sokołowska              4,89  wz
  8. Natalia Sokołowska                4,83  wz
  9. Magdalena Staśkiewicz          5,44  wz
  10. Martyna Trela                        5,06  wz
  11. Julia Tyrcz                             4,78  wz
  12. Filip Wielgosz                       5,39  wz
  13. Michał Zygmunt                    4,94  bdb

 

 3e gimnazjum

  1. Julia Danielczyk                         5,06  bardzo dobre
  2. Michał Tomasik                          5,56  wzorowe
  3. Jędrzej Lewicki                          5,44  wzorowe
  4. Kinga Dudar                               5,28  wzorowe
  5. Wiktoria Gabriel                         4,89  wzorowe
  6. Filip Wilenta                               4,94  wzorowe

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu
    ul. Nocznickiego 18
    68-100 Żagań
  • tel./fax 068 453-91-77 ; 68 377 33 75