e-Twinning "Travel journal of Stanley"

Projekt eTwinning 1b

W tym roku szkolnym jako uczniowie klasy 1b przystąpili do międzynarodowego projektu eTwinning, który  polega na korespondencyjnej współpracy pomiędzy uczniami  z kilku europejskich krajów.  Do projektu przystąpiły 3 szkoły z Francji, Szkocji i Rumunii oraz nasza z Polski .

Udział w projekcie oznacza wykonanie postaci z papieru, nadanie imienia i wysłanie do swoich rówieśników z prośbą o opisanie jego podróży. Dzieci, oczami wysłanego bohatera poznają świat, kulturę, tradycje i obyczaje współpracujących państw. Uczniowie będą pisać  wiadomości i wymieniać się ciekawymi informacjami na temat swojego codziennego życia, a dzięki tej współpracy będą mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności z języka angielskiego.

Komunikacja oraz wymiana prowadzone są za pośrednictwem platformy TwinSpace na której będziemy prezentować  efekty swojej pracy nad projektem .

Więcej na Blog Minionków