• 24mar
    • 16mar
      • Rekrutacja uczniów do klas 1

Rekrutacja trwa od 20 marca do 03 kwietnia 2023 r.

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas, w którym staniecie Państwo przed koniecznością podjęcia bardzo ważnej decyzji dotyczącej miejsca, w którym kolejne lata spędzi Państwa dziecko.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nasze ”podstawówki”, która posiada wiele walorów przemawiających za tym, by wybrać właśnie nas.

Zapewniamy dzieciom opiekę i edukację prowadzoną przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy korzystają z bogatej infrastruktury i nowoczesnego wyposażenia szkoły.

Zobacz więcej  Szkoła podstawowa - rekrutacja

• 08mar
      • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

7 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 4-8, który stanowił jednocześnie eliminacje do miejskiego etapu konkursu recytatorskiego. Wydarzenie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, ale nie zabrakło również wielkich emocji.Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje niebywałe umiejętności: doskonałą pamięć, interpretację tekstu, wzorową intonację. Jury, ze względu na wysoki poziom recytacji, miało twardy orzech do zgryzienia.

Ostatecznie uznano, że uczniowie o urzekającym talencie recytatorskim to: Aleksander Mrożek kl. 5a, Zuzanna Makowska kl. 6b, Emilia Chrustowska kl. 7a.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

• 02mar
        • Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Jak co roku w lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dni Bezpiecznego Internetu, ponieważ korzystanie z Internetu ma swoje nieocenione zalety, ale pamiętamy, że nie jest wolne od zagrożeń.

Na zajeciach informatyki zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne o tematyce związanej z przeciwdziałaniem zagrożeniom w sieci internetowej z projektu Cyfrowobezpieczni.pl, z programu 3..2..1. Internet, Saferinternet.pl.

Uczniowie klas 6-7 brali udział w Turnieju Wiedzy o Internecie podczas, którego rozwiązywali zadania na czas w grupach, rozwiązywali krzyżówki, układali puzzle, uzupełniali brakujące elementy, odpowiadali na wylosowane pytania, malowali plakaty.