• Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2020

• 24.01.2021 22:51
        • W dniach 10.11.2020 i 12.11.2020 uczniowie naszej szkoły brali zdalnie udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Jesteśmy bardzo dumni, że pomimo obecnej sytuacji mamy w szkole takich uczniów, którzy chętnie wzięli udział, brawo! A teraz czekamy na wyniki!

• Udział naszych uczniów w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr"

• 15.11.2019 14:17
        • W dniach 13-14 listopada  39 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w  w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr". Konkurs odbył się dla  grupy Junior czyli dla uczniów klas 7-8 oraz Beniamin czyli klas 4-6. Uczniowie rozwiązywali zadania testowe na platformie dzwonek.pl.
          Zadania w konkursie Bóbr są na ogół związane z posługiwaniem się komputerem i jego oprogramowaniem przy rozwiązywaniu różnych sytuacji i problemów, pochodzących z różnych zastosowań i przedmiotów nauczania takich jak: język ojczysty, język obcy, geografia, historia, sztuka, technika i matematyka. Niektóre zadania dotyczą budowy komputerów, inne oprogramowania użytkowego. Zadania często są związane również z kulturą i językiem. Wiele zadań umożliwia uczniom wykazanie się umiejętnościami algorytmicznego myślenia.
          Z niecierpliwością czekamy na wyniki.
          Zapraszamy do oglądania fotorelacji: zobacz...

• Sukces naszych uczniów w konkursie historycznym "Wrzesień 1939"

• 02.10.2019 23:04
        • Dużym sukcesem zakończył się dla naszych uczniów konkurs historyczny "Wrzesień 1939". W kategorii klas 7 i 8 całe podium było nasze. Na jego najwyższym stopniu stanęła Dominika Kulesza, na II miejscu uplasowała się Ola Kowalczuk, a na III Filip Kowalik. W młodszej kategorii II miejsce zdobył Paweł Lniak. Wszystkim reprezentantom naszej szkoły gratulujemy!!!
        • Sukces Wojtka

• 05.07.2019 16:31
        • Wojtek Zakrzewski, uczeń klasy 4 a, 11 maja brał udział w konkursie ,,Ojczyzno ma”. Wykazał się znajomością historii Kościoła oraz historii Polski. Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Od dawna pasjonuje go historia, szczególnie II wojna światowa.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
          !