• Sukcesy uczniów w patriotycznym konkursie "Ojczyzno Ma"

• 30.05.2022 21:34
        • Uczniowie: Olek Droń i Paweł Lniak zajęli odpowiednio II i III miejsce w patriotycznym konkursie Ojczyzno Ma, organizowanym przez Diecezjalną Akcję Katolicką.
          Chłopcy awansowali do kolejnego etapu, który odbędzie się w listopadzie w Zielonej Górze. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoi

• Sukcesy naszych uczniów w konkursie ortograficznym "Złote Pióro"

• 20.05.2022 11:58
        • W 11 maja odbył się rejonowy etap Konkursu Ortograficznego " Złote Pióro".

Nasi uczniowie zajęli  I miejsca w trzech kategoriach:
          - Magdalena Knap z klasy 4a w kat. klas 4
          - Kacper Maćkowiak z klasy 5c w kat. klas 5-6
          - Milena Świerkowska z klasy 7b w kat. klas 7-8.

Gratulujemy!

• Docenione prace naszych uczniów w konkursie Wiedzy o Prawie

• 26.01.2021 00:50
        • Uczniowie naszej szkoły
          Karolina Orzechowska z 7a i Filip Babiarz z klasy 8a
          wzięli udział w konkursie o prawie poświęconym w tej edycji prawom człowieka.
          Za przygotowanie swoich prac uzyskali  tytuł finalisty szczebla powiatowego.
          Konkurs był  organizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Obywatelskiej CIVIS SUM, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.
          Gratulujemy!

• Sukces naszego ucznia w konkursie: Moja mała ojczyzna w obiektywie

• 24.01.2021 23:12
        • Pomimo pandemii i zdalnej nauki nasi uczniowie są aktywni. Biorą między innymi udział w konkursach. Paweł Kulesza z klasy 6b zajął I miejsce konkursie fotograficznym organizowanym przez bibliotekę Klubu Wojskowego 11. Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu pt. "Moja mała ojczyzna". Poniżej prezentuje zdjęcia konkursowe.

• Sukces naszej uczennicy

• 24.01.2021 23:02
        • Dominika Kulesza, uczennica klasy 8b, zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie organizowanym przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Tematem konkursu były "Znaki pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim". Konkurs miał na celu zatrzymanie pamięci o Polakch, obecnie mieszkańcach województwa lubuskiego, deprtowanych w latach 1940-1956 na Syberię. Dominika w swojej pracy zamieściła żagańskie znaki pamięci o Sybirakach oraz na podstawie wspomnień swojego pradziadka opisała losy Sybiraków.

Gratulujemy sukcesu!